• Polska:
  Wrocławska 61,
  Jelcz - Laskowice
 • Pon - Sb
  13:00 - 21:00
close

O NAS

USA Kanada Auto - nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, jeśli chodzi o sprowadzenie pojazdu z USA lub Kanady! Nasza firma zajmuje się profesjonalnym importem samochodów, motocykli, łodzi, quadów, kamperów, przyczep, samolotów oraz sprzętu rolnego. Co nas wyróżnia? Jesteśmy na miejscu w USA, Kanadzie i Polsce, co pozwala nam na oferowanie kompleksowej obsługi i zapewnienie pełnego zadowolenia naszych klientów. Działamy szybko i skutecznie - pomagamy w wyborze najlepszego pojazdu, negocjowaniu ceny i załatwianiu wszelkich formalności związanych z importem. A gdy już wybierzemy idealny pojazd, zapewniamy szybki transport i dostarczenie go prosto do drzwi Twojego domu. Zaufaj nam, a zyskasz pewność, że Twój zakup z USA lub Kanady będzie bezpieczny, a Ty otrzymasz najlepszą ofertę na rynku

Dlaczego warto nam zaufać?

Zapewniamy kompleksową usługę importu. Służymy wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy siedziby zarówno w Polsce, jak i w Kanadzie oraz USA.

Profesjonalna i rzeczowa obsługa

Najlepsze ofery

Konkurencyjne ceny

Szybki i bezpieczny
transport

Wsparcie na każdym etapie

O nas

Oferujemy kompleksowy import pojazdów z USA i Kanady. Importujemy zarówno pojazdy z domów aukcyjnych jak i od osób prywatnych oraz studio. Przeprowadzamy dla was import pojazdu od zakupu do dostawy pod wasz dom. procedurach i opłatach celnych oraz przy wszelkich formalnościach związanych z importem pojazdu. Kupimy wskazany przez Ciebie pojazd, dokonamy wszystkich formalności i przetransportujemy go pod wskazany przez Ciebie adres w Polsce/Europie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowych samochodów osobowych.

Stawiamy na bezpieczeństwo

Profesjonalne wsparcie

Gwarantujemy naszym klientom profesjonalne wsparcie i fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia. Oferujemy pomoc na każdym etapie importu pojazdu. Dzięki naszej firmie proces sprowadzenia pojazdu jest bezproblemowy, dostępny dla każdego i bezpieczny.

Sprawdzone pojazdy

Ponieważ posiadamy oddziały zarówno w Polsce jak i w Kanadzie i USA. Wasze pojazdy osobiscie pakuje do wysyłki nasz zespół, który wszystko dokładnie sprawdzi I zabezpieczy. Dzieki temu macie pewność, że wasz pojazd jest zgodny z opisami I odpowidnio przygotowany do transportu. Wszystkie auta przed zakupem szczegółowo sprawdzamy w dealerskich bazach danych NMVTIS Epic Vin/Autocheck/Carfax. Jako jedna z nielicznych firm oferujemy wycene rzeczoznawcy z domu aukcyjnego PRZED ZAKUPEM

Fachowe doradztwo

Posiadamy wyspecjalizowany serwis blacharsko-lakierniczy, gdzie naprawiamy auta naszych Klientów sprowadzone z Ameryki. Gwarantujemy naszym klientom profesjonalne wsparcie i fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia. Zapraszamy Państwa do kontaktu mailowego info@usakanadauto.pl – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Pomogliśmy zrealizować marzenia. Zobacz pojazdy, które śprowdziliśmy dla naszych klientów.

Do You Need Help
with Air Conditioning &
Heating
Maintenance

Tobie też możemy pomóc. Nie czekaj , skontaktuj się z Nami już dziś.

Contact us – our technicians are ready
to help you solve that issue.

Get to know the great people

Installation Team

Why Choose Quality?

Our name says it all. We’re committed to quality in everything we do. The quality of our work lies in our craftsmanship and experience. Our technicians are specialists who take pride in the work they do. We’re not satisfied until our customers are satisfied.

Quality influences every part of our business, including:

 • Quality Products
 • Quality Energy Evaluations
 • Quality Technicians
 • Quality Installations
 • Quality Service & Repairs

Nasi partnerzy