• Kanada:
  250 Merton Street
  Toronto, Ontario

 • Polska:
  Wrocławska 61
  Jelcz-Laskowice
close

O NAS

USAKanada Auto zajmuje się zakupem i sprowadzaniem samochodów, motocykli, łodźi, quadów, kamperów, przyczep, samolotów oraz sprzętu rolnego z USA i Kanady. Gwarantujemy Państwu pomoc przy wyborze pojazdu, fachowe doradztwo, załatwianie wszelkich formalności związanych z kupnem i przetransportowaniem pojazdów do Polski. Jako jedna z nielicznych firm jesteśmy na miejscu, zarówno w USA i Kanadzie jak i w Polsce! Dzięki temu mamy dostęp do żródeł do których inne firmy nie mają jak również zapewniamy pomoc na miejscu w Polsce. Osobiście spotykamy się ze sprzedającymi pojazdy mamy możliwość negocjacji cen oraz oględzin pojazdu. Posiadamy najlepsze ceny na rynku oraz zapewniamy szybki transport pojazdu.

Dlaczego USA Kanada Auto?

Zapewniamy kompleksową usługę importu. Służymy wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy siedziby zarówno w Polsce jak i w Kanadzie oraz USA

Profesjonalna i rzeczowa obsługa

Najlepsze ofery

Konkurencyjne ceny

Szybki i bezpieczny
transport

Wsparcie na każdym etapie

O nas

Oferujemy kompleksowy import pojazdów z USA i Kanady. Importujemy zarówno pojazdy z domów aukcyjnych jak i od osób prywatnych oraz studio. Przeprowadzamy dla was import pojazdu od zakupu do dostawy pod wasz dom. procedurach i opłatach celnych oraz przy wszelkich formalnościach związanych z importem pojazdu. Kupimy wskazany przez Ciebie pojazd, dokonamy wszystkich formalności i przetransportujemy go pod wskazany przez Ciebie adres w Polsce/Europie. Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowych samochodów osobowych.

Stawiamy na Bezpieczeństwo

Profesjonalne wsparcie

Gwarantujemy naszym klientom profesjonalne wsparcie i fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia. Oferujemy pomoc na każdym etapie importu pojazdu. Dzięki naszej firmie proces sprowadzenia pojazdu jest bezproblemowy, dostępny dla każdego i bezpieczny.

Sprawdzone pojazdy

Ponieważ posiadamy oddziały zarówno w Polsce jak i w Kanadzie i USA. Wasze pojazdy osobiscie pakuje do wysyłki nasz zespół, który wszystko dokładnie sprawdzi I zabezpieczy. Dzieki temu macie pewność, że wasz pojazd jest zgodny z opisami I odpowidnio przygotowany do transportu. Wszystkie auta przed zakupem szczegółowo sprawdzamy w dealerskich bazach danych NMVTIS Epic Vin/Autocheck/Carfax. Jako jedna z nielicznych firm oferujemy wycene rzeczoznawcy z domu aukcyjnego PRZED ZAKUPEM

Fachowe doradztwo

Posiadamy wyspecjalizowany serwis blacharsko-lakierniczy, gdzie naprawiamy auta naszych Klientów sprowadzone z Ameryki. Gwarantujemy naszym klientom profesjonalne wsparcie i fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia. Zapraszamy Państwa do kontaktu mailowego info@usakanadauto.pl – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Pomogliśmy zrealizować marzenia. Zobacz pojazdy, które śprowdziliśmy dla naszych klientów.

Do You Need Help
with Air Conditioning &
Heating
Maintenance

Tobie też możemy pomóc. Nie czekaj , skontaktuj się z Nami już dziś.

Contact us – our technicians are ready
to help you solve that issue.

Get to know the great people

Installation Team

Why Choose Quality?

Our name says it all. We’re committed to quality in everything we do. The quality of our work lies in our craftsmanship and experience. Our technicians are specialists who take pride in the work they do. We’re not satisfied until our customers are satisfied.

Quality influences every part of our business, including:

 • Quality Products
 • Quality Energy Evaluations
 • Quality Technicians
 • Quality Installations
 • Quality Service & Repairs

Nasi partnerzy